הגברה לאירועים – הכרחי וחשוב בכל אירוע

ניווט מהיר במאמר

הגברה לאירועים

מערכת הגברה לאירועים משפיעה מאוד על רמת האירוע ועל הצלחתו. דמיינו את עצמכם נכנסים לרחבת הריקודים בחתונה אליה הוזמנתם, ופתאום שקט, דממה. דמיינו את עצמכם מגיעים להרצאה חשובה אליה הזמנתם כרטיסים מראש, יושבים בשורות האחרונות ולא שומעים כמו שצריך את המרצה. מבאס, לא? בשביל זה חייבים חברה מקצועית המתמחה בנושא הגברה.
אז נכון שיכולות לקרות תקלות בכל מקום, אבל בשביל צריך איש סאונד שמבין ויודע מה הוא עושה.

 

ההבדלים בין ההפקות בהקשר של הגברה לאירועים

קיים הבדל בסוג המערכת שנבחר בהתאם לסוג האירוע. למשל בטקסים לערבים כמו ימי זיכרון יש צורך במערכת הגברה חזקה המשלבים באסים עוצמתיים, מיקרופונים איכותיים וטופים עוצמתיים.

לעומת זאת, כשמדובר באירוע  כמו הופעה עבור זמר, זמרת או להקה יש צורך לבחור את מערכת ההגברה בהתאם למפרט מדויק מהאמן. אז החברה תבנה את מערך ההגברה בהתאמה אישית לפי טווח תדרים מדויק עבור כל כלי נגינה.

 

באירועים כמו חתונות, חינות ומסיבות מיוחדות על חברת ההגברה להקשיב לדרישות הלקוחות. כך היא תוכל להתאים עבור הלקוח חבילה משתלמת שתואמת את הצרכים שלו.

ומה הקשר לתאורה?

חשוב לזכור כי קיים קשר יש בין מערכת ההגברה באירוע שלנו לבין מערכת התאורה. הגברה ותאורה לאירועים.
שניהם משפיעים על האווירה וקובעים את הטון במהלך האירוע. לכן, בדרך כלל מומלץ לבחור בחברה מקצועית שמתמחה בתכנון הגברה ותאורה.
אנשי המקצוע יידעו לשלב בין שתי המערכות ולסנכרן ביניהן בזמן האירוע עצמו, כך גם לגבי סנכרון עם מסכים לאירועים.

 

אירוע בטבע? סיפור אחר לגמרי

במקרה שמדובר באירוע אותו מפיקים ממש מאפס, חשוב להתייחס לכל הנושא של הגנרטור ולבחור אחד שמתאים מבחינת הכוח הנדרש מכל מערכות החשמל במטרה למנוע תקלות. לעתים יש צורך ביותר מגנרטור אחד.
במקרה כזה, תמיד כדאי לבחור חברה המתמחה בהפקת אירועים בטבע.

 

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

כל מה שרציתם לדעת על מלון במדבר

איך בוחרים מלון במדבר? אז החלטתם לצאת לחופשה במדבר בכדי לשכוח מהכל, להתנתק מהיום יום ומהשגרה ולהטעין מחדש את מצברי האנרגיה בגוף.

צימר במדבר הקסום – חוויה חד פעמית

צימר במדבר לזוגות ומשפחות השגרה בה אנו נמצאים יכולה קצת לשחוק אותנו. זו הסיבה שזוגות ומשפחות רבות בוחרות אחת לכמה חודשים לקחת

פרסום כתבה באתר

100 ש"ח

ויש לך כתבה עם קישור לאתר שלך