מה מקובל בעולם החתונות ומה פחות?

ניווט מהיר במאמר

מוזמנים ממש בקרוב לחתונה? מתלבטים לגבי מה ללבוש, מה מקובל ומה פחות? ובכן, מכיוון שחתונה הוא טקס מסורתי, סופר מרגש ומאוד שונה גם במהות וגם בתכלית שלו מאירועים אחרים כמו יום הולדת, מסיבת פרישה או מסיבת גיבוש למשל, יש כל מיני כללים שרוב האורחים מקפידים לעמוד בהם. אז בחרנו לפרט עבורכם את ”כללי ההתנהגות“ בחתונות, כדי שתזכרו מה מקובל בעולם החתונות ומה פחות.

 

הכל מתחיל בלבוש – הכלה היא המרכז ואנחנו רק אורחים

כל אחד יודע שלחתונה פחות מקובל להגיע בלבוש לבן. הסיבה העיקרית לכך, היא משום שזה ”גונב“ את ההצגה לכלה ולכן, גם הגברים אבל בעיקר הנשים מקפידים להגיע בלבוש שלא בצבע לבן. תוכלי לבחור בין מגוון של שמלות צנועות בגוונים התואמים את העונה בשנה והטרנד האופנתי, אוברול או אפילו חליפה, העיקר שזה לא יהיה בלבן! אם חשוב לך להיראות פשוט טוב, יש לא מעט דרכים לעשות את זה כמו למשל בעזרת אביזרים משלימים, איפור, תסרוקת מהממת ועוד. אסור לשכוח שאנחנו האורחים ומי שחשוב באמת באירוע הזה אלו הם החתן והכלה. לכן, התפקיד שלנו הוא לתת להם הרגשה טובה ויש לא מעט דרכים שאפשר לעשות את זה גם בלי ללבוש לבן או להסתרק בצורה יוצאת דופן.

פחות כדאי לפספס את החופה

בדרך כלל, שחתן וכלה מזמינים את האורחים שלהם, הם מציינים בהזמנה את לוח הזמנים של האירוע ואת השעה המדוייקת של החופה. מכיוון וטקס החופה הוא בין השלבים הכי מהותיים וחשובים באירוע, כדאי לנסות שלא לאחר אליו ולהגיע בזמן. ברגע שמאחרים לחופה, הכל טיפה מתפספס וקשה לנו אחר כך להיכנס לאווירה של האירוע. חלק גדול מההתרגשות באירוע הוא החלק של החופה וברגע שמפספסים אותו גם האווירה מתפספסת ופחות מרגישים את ההתרגשות באוויר.

 

כעת, אחרי שהבנו מה מקובל בעולם החתונות ומה פחות, ואנחנו בקיאים בחומר ויודעים מה מומלץ לעשות ובעיקר מה לא מומלץ, כל שנשאר לנו הוא פשוט להגיע לאירוע ולהנות ביחד עם הזוג המאושר ביום המיוחד שלהם ולשמוח ביחד איתם.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

תאונה קטלנית וההשלכות שלה

תאונה קטלנית עלולה להוביל לתוצאות שליליות רבות, כולל פציעות חמורות או מוות, עם עלויות יקרות נלוות. לתאונה מהסוג הזה השלכות פיזיות, טראומתיות

כלי כסף מיוחדים ביעדים בעולם

כבר אלפי שנים שפריטים מיוחדים כמו כלי כסף נחשבים לרלוונטיים ופופולאריים. מתכת הכסף נמצאת בשימוש במגוון של תעשיות וענפים. לא רק שמדובר

פרסום כתבה באתר

100 ש"ח

ויש לך כתבה עם קישור לאתר שלך