יזמות בתיירות – איך זה בא לידי ביטוי?

ניווט מהיר במאמר

עולם הסטארט אפ והיזמות כבר מזמן נוגע כמעט בכל תחום מתחומי החיים. קשה מאד להעלות על הדעת כיום איך היו נראים חיי היומיום בלי המצאות ורעיונות שהתגשמו לכדי ממש וכיום לוקחים חלק בלתי נפרד מחיי היומיום. אט אט גם לעולם התיירות מגיעים רעיונות והמצאות שמשפרים מאד את התקשורת בין הגופים נותני השירות לבין הלקוחות והנופשים שרוצים לקחת אתנחתא קלה מהשגרה, להתנתק מהיומיום העמוס ומחפשים קצת הקלה לגוף ולנפש, עם או בלי בני המשפחה שלהם. איפה שני תחומים אלה מתחברים? בכל מקום שבו אפשר להקל על הנופשים, לקצר תהליכים בדרך להזמנת החופשה וכמובן בכל דרך שבה אפשר להפוך את התהליך כולו ליותר קצר ומהיר עבור כל מי שלוח בו חלק. זו המהות של היזמות, זה הרעיון שעומד מאחורי תעשיית ההיי טק.

 

איך מסייע הסטארט אפ לקדם את עולם התיירות?

כשמשלבים ביחד את רשת האינטרנט, את עולם היזמות ומגוון רחב של טכנולוגיות – אי אפשר שלא להצליח. היזמות בעולם התיירות כבר נראית לעין ואפשר להתרשם מהפירות שלה גם בזירה המקומית הישראלית וגם בזירה הבין לאומית. היום אפשר לא רק לבצע הזמנות של מוצרי התיירות המובנים מאליהם – כרטיסי טיסה ומקומות בבתי מלון או מקומות לינה אחרים, אלא גם לבדוק זמינות או מהמצב העומס באתרים אלה ואחרים, לבדוק אפשרות של הגעה בספונטניות לאתר או אטרקציה וכמובן שיש אינספור אתרים שבעזרתם אפשר להוזיל את המחיר שעומדים לשלם עבור הנופש. מומחי סטארט אפ כמו נתנאל נתי דוידי יכולים להעיד ולספר שכיום יש הרבה מאד עיסוק בעולם התיירות, שכן העולם כבר מזמן הפך להיות כפר גלובלי קטן וככזה הרי שאין סיבה שהיזמות לא תיגע גם בו. אתרים או אטרקציות ברחבי העולם שנחשבים לקטנים שאי אפשר היה ליצור איתם קשר אונליין יכולים כיום להצטרף לאפליקציות או מוצרי תיירות מקוונים שכבר קיימים וכך אפשר יהיה להכיר אותם יותר בקלות וגם לבצע הזמנות לפני שמגיעים לבקר.

מה השלב הבא ביזמות של מוצרי תיירות?

כשם שגם המצאות ורעיונות עלו לאוויר יש מאין, כך צפוי שיהיה גם בעולם התיירות. אין ספק שהיד עוד נטויה ומיטב המוחות המבריקים ביותר כבר עמלים על מציאת הרעיונות המוצלחים והטובים ביותר שיניעו את תעשיית התיירות קדימה ושבעזרתם אפשר יהיה לבצע הזמנות בקלות, במחירים זולים, לבדוק זמינות באתרים ולקבל החלטות אפילו בזמן שכבר נמצאים בחופשה ורוצים לקבל החלטות מעכשיו לעכשיו. בזכות אפשרויות אונליין זה בהחלט יהיה פשוט יותר וללא ספק הרבה מאד מקומות תיירותיים יוכלו להיחשף בפעם הראשונה. כבר כיום מורגשת הקלות הרבה שבעזרתה אפשר להזמין כרטיסי טיסה או מקומות בבתי מלון או אכסניות נוער ורק נותרו כמה מוצרי תיירות אחרים שצריכים להצטרף גם כן לאפשרויות האונליין שהעולם מזמן. מומחי סייבר סבורים שכך אכן עומד לקרות וכל שנותר זה להמתין לראות מה טומן העתיד לעולם התיירות.

WhatsApp
Facebook
Twitter

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

100 ש"ח

ויש לך כתבה עם קישור לאתר שלך