ימי כיף לחברות – למי זה חשוב ולמה?

ניווט מהיר במאמר

בשנים האחרונות ימי כיף בחברות ומקומות עבודה הפכו לעניין שבשגרה. מנהלים ואחראיים על משאבי אנוש מקצים חלק לא מבוטל מהתקציב של רווחת העובד לטובת ארגון ימי כיף וגיבוש בשל הידיעה הברורה שלעובדים צריך להיות טוב במקום העבודה, הם צריכים לחוש שייכים ושהם חלק ממשהו גדול יותר ואחת הדרכים להנחיל את התחושות האלה היא על ידי ימי גיבוש וכיף. כאשר העובדים יוצאים ליום כיף מחוץ למשרד הם מתנתקים מהמשימות של העבודה, משנים אווירה, עוברים פעילויות שבדרך כלל לא לוקחות חלק ביומיום שלהם ומעמיקים את ההכרות עם עובדים אחרים שהם לא מכירים. לאחר יום הגיבוש הם חוזרים עם הרבה רוגע ושלווה, הם יודעים שהם אהובים ומוערכים ויכולים להרגיש שמקום העבודה חושב עליהם ורואה אותם כבני אדם ולא רק כעובדים. מבחינת מקום העבודה – המנהלים מקבלים עובדים מסורים, נאמנים וכאלה שחשוב להם לשמור על תפוקה גבוהה ולעזור למשרד להתפתח ולשגשג.

איך מארגנים ימי כיף לחברות?

כיום אפשר לארגן מגוון רחב של ימי כיף וגיבוש. טיולים או סדנאות, הופעות של אומנים או בילוי משותף במסעדה – כל אלה יכולים להיות רעיונות טובים בתור יום גיבוש לעובדים. לקראת יום הכיף העובדים יצפו וימינו בהתרגשות ושמחה ועם הזמן הסטנדרט יעלה והציפייה תהיה ליום כיף מקורי יותר, מעניין יותר וכזה שיכיל תכנים או פעילויות שעדיין לא נלקחו בחשבון. כיום ידוע ימי גיבוש הם לא מותרות אלא חובה בכל מקום עבודה או משרד ושני הצדדים מרוויחים מכך – גם המנהלים ומקום העבודה עצמו גם כמובן העובדים שמקבלים יום שלם של בילוי מהנה ושובר שגרה שמחזיר להם את הכוחות ואת הצבע ללחיים.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

חופשה שתחזיר לכם את הבריאות

הרבה מאד אנשים כיום יודעים טוב מאד על הקשר ההדוק שיש בין הגוף והנפש ומבינים את הצורך האמיתי שיש בחופשות ובשבירת השגרה.

הטרנדים החמים לאירועים בשנת 2022

תחום האירועים עבר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות.  השינויים באים לידי ביטוי במגוון של היבטים כמו למשל מעבר למתחמי אירועים אקסקלוסיביים לצד העדפה

פרסום כתבה באתר

100 ש"ח

ויש לך כתבה עם קישור לאתר שלך