חתונה ביתית בימי הקורונה – כל מה שחייב לדעת

ניווט מהיר במאמר

בעוד שכל החלטה על תכנון חתונה ביתית צריכה להיות קשורה היום להקפדה על הנחיות ההקפדה על מספר המשתתפים המותר באירועים סגורים, עטיית מסכות וריחוק מתאים, יש כמה אפשרויות עיצוב האירוע והחלטות שונות שמשפיעות על הצלחת האירוע. בשורות הבאות נציג בפניכם את כל מה שצריך וכדאי לדעת על חתונה ביתית.

חתונה ביתית צריכה להתאים לתקציב

לחתונה ביתית יש טון מסוים, וחשוב לדעת איך להתנהל היטב ואיך לקבל את ההחלטות החשובות הנכונות, כמו למשל אפשרויות השכרת כסאות לאירוע או עיצוב חתונה מודרנית או בסגנון כפרי. בסופו של דבר, הקריטריונים האלה יתרמו להצלחת האירוע או כישלונו, ויסייעו לכם לגבש החלטות חשובות במהלך תכנון האירוע. אם תיעזרו בחברה מקצועית המשכירה ציוד ייחודי לאירועים, תוכלו להקל על עצמכם ולהנות ממגוון של שירותים תחת קורת גג אחת. חשוב לציין כי מרבית ההחלטות שתקבלו צריכות גם לשמש כרשימה סופית לפני יישום השלבים בתכנון האירוע, אז הנה כמה טיפים לתכנון חתונה ביתית בצל ההקפדה על הנחיות הקורונה. חשוב לתכנן את האירוע היטב כדי לקבל את המרב תמורת שכירת השירותים השונים. תכנון הולם פירושו הבנת מאפייני שכיר ציוד לאירועים, הזמנת חברת קייטרינג, והקיבולת הכללית של הבית, בלי לבזבז שטחים ולנצל היטב את כל שטח הבית.

כמות מוזמנים

ההנחיות לגבי כמות המוזמנים שניתן על פי רמת התחלואה משתנות כל הזמן. לכן, שווה לקחת החלטות כמה שיותר זמן בסמוך לאירוע ואם ניתן, עדיף בתקופה זו להפיק חתונה אינטימית וקטנה רק עם האנשים הקרובים לכם ביותר ולא לקחת צ‘אנסים. חתונה קטנה תאפשר לכם גמישות גדולה יותר בהיבט של בחירת ספקים ולכן יש לכך לא מעט יתרונות.

לוח זמנים

בהחלטה על תכנון חתונה ביתית מומלץ להתחיל עם השכרת הציוד לאירוע מוקדם ככל הניתן, כי אנשים רבים מקיימים היום אירועים ביתיים בשל אילוצי הקורונה שהובילו לסגירת אולמות אירועים.

ככל שיש צורך בהזמנת כמויות גדולות יותר של ציוד, כך מומלץ להזמין כמה חודשים מראש את הציוד, כדי למנוע מצב בו יידרשו כיסאות, שולחנות, מפות, ציוד הגברה ותאורה, ולא ניתן יהיה לשכור אותם.

אם כבר מדברים על לוחות זמנים, כדאי להתגמש בתאריך

בתכנון חתונה ביתית, כדאי לתכנן את האירוע לתאריך רחוק ככל הניתן, מכיוון שהנחיות ההגבלות על סגירת מקומות ציבוריים משתנות כל הזמן, ויתכן שעד שיגיע מועד האירוע, ניתן יהיה לקיים אותו באולם אירועים. ההחלטה על מועד האירוע תלויה במה שחשוב לכם יותר – להתחתן בתקופה מסוימת בשנה או לנסות לקיים את האירוע באולם או בגן אירועים.

מומלץ לשריין מראש שני טווחי תאריכים לפחות, כאלה שמתאימים לכולם, למשל בעונה מועדפת, וכאלה שאינם מתנגשים עם חגים או אירועים משפחתיים סותרים אחרים. סמוך לתאריך האירוע, יש להחליט אם הוא יתקיים בבית או באולם אירועים. כשבוחרים כמה תאריכים רחוקים מראש, מגלים שיש יותר אפשרויות לתכנון האירוע.

עיצוב חתונה ביתית

עיצוב חתונה ביתית צריכה להשתלב עם החזון של בני הזוג, והסגנון האהוב עליהם צריך להיות בראש סדר העדיפויות. בסופו של דבר, סגנון העיצוב של החתונה שלכם מסתכם בהעדפה אישי ובמי שאתם ככלה וחתן. ארוסות קלאסיות נמשכות לעתים קרובות לעיצובים מקוריים או כפריים.

מומלץ לקיים את האירוע בגינה חיצונית פורחת או באוהל אירועים מעוצב היטב. הנחיות הקורונה קובעות שיש לקיים אירועים במרחבים פתוחים, ולכן בתים עם גינות גדולות ושטח חיצוני נעים ומואר מאפשר לתכנן חתונה ביתית מעוצבת היטב.

 

WhatsApp
Facebook
Twitter

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

100 ש"ח

ויש לך כתבה עם קישור לאתר שלך