הטרנדים החמים לאירועים בשנת 2022

ניווט מהיר במאמר

תחום האירועים עבר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות.  השינויים באים לידי ביטוי במגוון של היבטים כמו למשל מעבר למתחמי אירועים אקסקלוסיביים לצד העדפה של מפיקים רבים להפיק אירועים בחיק הטבע, שינויים טכנולוגיים כמו כניסה של מסכי ענק ועד אטרקציות ייחודיות כמו למשל משחקי וידיאו של מציאות מדומה. למעשה, מההשפעות המתמשכות של המגיפה שעדיין משפיעות על עסקים, ועד לשינוי הגדול בגישה החברתית לגבי תעסוקה, נושאים חברתיים משפיעים מאוד על הטרנדים החמים לאירועים בשנת 2022.

מאמר זה מציג כמה טרנדים חדשים לאירועים שכדאי להכיר, כולל אירועים אישיים, היברידיים ווירטואליים בשנת 2022, הדרישה החדשה לאחריות תאגידית, מאמצי קיימות חדשים, ומגמות עיצוב שונות בענף תכנון אירועים.

אירועים וירטואליים הם הטרנדים החמים לאירועים של העונה

בשנים האחרונות מתכנני אירועים אימצו את הגישה החדשנית של מציאות וירטואלית, אבל הדחיפה האמיתית בתחום זה הגיעה כאשר פייסבוק הכריזה על תוכניותיה לארגון אירועים. אל תטעו, אלו אינן טכנולוגיות חדשות, אבל הן קיבלו משב רוח חדש.

ניתן להתחיל לראות יותר ניצול של אירועים וירטואליים בשנת 2022, שמספקים חוויות סוחפות למשתתפים, והזדמנויות מעורבות נוספות לנותני חסויות ושותפים.

מעבר מיצירת רווחים לשיווק

בעבר, כנסים ואירועים גדולים נתפסו כשיטות לייצר הכנסות בתמורה להקניית ידע והזדמנויות נטוורקינג שהוצעו. יחד עם זאת, יותר ארגונים משנים את צורת החשיבה שלהם ומשתמשים באירועים גדולים כהזדמנויות ליחסי ציבור ולא כמפיקי הכנסות. אירועים אלו נתפסים היום יותר ככלי שיווק במקום רק הזדמנות חינוכית וחברתית.

במקום לגבות תשלום מהאורחים על השתתפותם באירוע, חלק מהחברות בוחרות להציע נוכחות ללא תשלום כשיטה ליצירת יותר עניין, יותר משתתפים, ועניין גדול יותר באופן כללי במוצרים שהן מציעות.

אירועים קטנים עם החזר השקעה גבוה

לחלק מהחברות אין את היכולת להציע אירועים גדולים ללא תשלום, והן עדיין צריכות לראות סוג מסוים של החזר על ההשקעות שלהן באירועים. הטרנד החדש של אירועים בשנת 2022 הוא אירועים קטנים, לא רק בשל החששות הבריאותיים, אלא גם בשל גורמי העלות.

קל יותר לתכנן ולנהל את האירועים האלה, ומכיוון שהם עולים פחות להפעלתם ועדיין מייצרים הכנסה, הם הופכים לבחירה פופולרית עבור חלק ממתכנני האירועים. קיום אירועים קטנים מאפשר לחברות גם לקיים מספר אירועים במהלך השנה, ולא אחד גדול מדי שנה.

לא רק שהאירועים הקטנים האלו זולים יותר עבור חברות קטנות, הם מסייעים להן להגביר את הנראות ולהגיע ליותר אנשים.

 

 

התמקדות ביצירתיות ובתאורה

השיבה לאירועים אישיים יצרה התלהבות מחודשת בעולם של תכנון אירועים יצירתי. דוגמא אחת היא שימוש בתאורה בשילוב עם חפצים טבעיים או צורות גדולות. לתאורה תמיד יש השפעה מרשימה בכל אירוע, ואין זה יצר מן הכלל באירועים שמתוכננים לשנת 2022. מומחי תאורה ימשיכו לעבוד עם מתכנני אירועים על מנת להמציא שיטות חדשות לשימוש בתאורה במהלך המצגות שלהם.

חלק מהטכניקות האלו כוללות שימוש בתאורה על מנת להאיר תפאורה ושימוש בחומרים שונים ליצירת נברשות. טרנד חדש נוסף הוא יצירת נברשות "חיות", חופות או תפאורה מרשימה אחרת, תוך שימוש בפרחים וירק.

איך להפיק אירוע נכון לשנת 2022?

בין אם אתם מפיקים אירוע עסקי רב משתתפים כמו השקה או תערוכה, ובין אם מדובר באירוע פרטי כמו בר מצווה או מסיבת חינה אקסקלוסיבית, אפיון של האירוע, עדיין נחשב לאחד הדברים הכי חשובים בתהליך. ברגע שמאפייינם את האירוע על בסיס קהלי יעד רלוונטיים, מגדירים מטרות ומתכננים את ההפקה לפי זה, הרבה יותר קל לבחור לוקיישן, ספקים ואטרקציות.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

הטרנדים החמים לאירועים בשנת 2022

תחום האירועים עבר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות.  השינויים באים לידי ביטוי במגוון של היבטים כמו למשל מעבר למתחמי אירועים אקסקלוסיביים לצד העדפה

פרסום כתבה באתר

100 ש"ח

ויש לך כתבה עם קישור לאתר שלך