השכרת מקפיא לאירועים מכל הסוגים

ניווט מהיר במאמר

כאשר אנחנו עורכים אירועים גדולים למספר רב של אנשים בבית או בחצר שלנו ברוב המקרים הציוד במטבח שנמצא ברשותנו לא יספיק לנו. ברוב המקרים מדובר על חוסר במקפיאים וציוד קירור. בסופו של יום לכולנו בבית יש מקרר אחד ובו אנו שומרים את המזון של בני הבית וכאשר אנחנו מארחים אירוע עם משתתפים רבים פתאום עולה הצורך לקרר כמויות גדולות של שתייה, לאחסן מספר רב של סלטים ונוצר מצב שאין לנו מקום במקרר בעיקר אם מדובר באירוע בו אנו מגישים לא רק שתיה אלא גם אוכל. איך עושים זאת? באמצעות מקררים להשכרה או השכרת מקפיא לאירועים.

השכרת מקפיא לאירועים – יתרונות

חברות הפקה לאירועים כבר מבינות כי להשכרת מקפיא לאירועים ישנם יתרונות רבים, כאשר ביו היתר הוא נותן גמישות לבעלי האירוע בכך שהם יכולים לאחסן מוצרים הזקוקים לקירור במספר מקומות. כך למשל, ניתן למקם מקרר אחד ממש בסמוך להיכן שמתנהל האירוע עם המנות שאנו רוצים להוציא עכשיו או עם שתייה ומקרר נוסף במחסן למשל בו נוכל לאחסן שתייה נוספת שאנו שומרים בתור גיבוי או מנות שצריכים לצאת בשלב מאוחר יותר של האירוע כמו קינוחים וכדומה.

מקפיא ומקררים במסגרת השכרת ציוד לאבלים

הצוות בחברת רוניאל אוהלים נתקל בהרבה משפחות שיושבות שבעה שלא נדע על יקיריהם, וזקוקות לפתרון אחסנה בקירור. זאת משום שבדרך כלל כאשר אנשים מגיעים לשבעה הם לא באים בידיים ריקות ומביאים אוכל לבני הבית, ובנוסף המשפחה זקוקה למקום רב במקרר או במקפיא על מנת לצנן שתיה, לאחסן כיבוד קל לאורחים שבאים בכדי לכבד אותם ואת המנוח, אך המקרר הביתי לא מספיק. במקרים כאלה להשכיר ציוד לאבלים כאשר בין היתר ניתן למצוא מקרר או מקפיא שיעזור לכם להעביר את השבעה בצורה נוחה ומסודרת יותר ובלי בלאגן במקרר אך בעיקר בלי כאב ראש של מחסור בציוד קירור או מחסור בשתייה קרה לאורחים שלכם.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

תאונה קטלנית וההשלכות שלה

תאונה קטלנית עלולה להוביל לתוצאות שליליות רבות, כולל פציעות חמורות או מוות, עם עלויות יקרות נלוות. לתאונה מהסוג הזה השלכות פיזיות, טראומתיות

כלי כסף מיוחדים ביעדים בעולם

כבר אלפי שנים שפריטים מיוחדים כמו כלי כסף נחשבים לרלוונטיים ופופולאריים. מתכת הכסף נמצאת בשימוש במגוון של תעשיות וענפים. לא רק שמדובר

פרסום כתבה באתר

100 ש"ח

ויש לך כתבה עם קישור לאתר שלך