על השכרת ציוד לאירועים מחירים, כמויות ועוד

ניווט מהיר במאמר

השכרת ציוד לאירועים מחירים

אנשים רבים המעוניינים להפיק אירוע מתלבטים לגבי הציוד שהם משכירים וגם לגבי המחיר. אחת השאלות שכדאי לשאול בהקשר הזה, זאת משום שהשכרת הציוד משפיעה באופן ישיר על התקציב שלנו בכל תהליך התכנון, הארגון וההפקה, היא ממה המחיר של הציוד מושפע? הלא כשמדברים על השכרת ציוד לאירועים מחירים הם חלק נפרד מהעניין, אז איך מחשבים עלויות?

 

השכרת ציוד לאירועים מחירים לפי שעה, יום או תקופה?

אחד הקריטריונים המשפיעים על המחיר של השכרת הציוד הוא התקופה שבה אנו עושים שימוש בציוד. הרי אנו יכולים להשכיר ציוד לאירוע המתפרס על פני כמה שעות כמו יום הולדת למשל, אירוע של יום שלם כמו יום גיבוש לחברה או אירוע הנמשך כמה ימים כמו פסטיבל מוזיקה או כנס מקצועי אליו מגיעים גם אורחים מחו“ל. יש חברות המתמחות בהשכרת ציוד לאירועים אשר מאפשרות ללקוחות שלהן להוזיל את עלות השכרת הציוד, ככל שמדובר בתקופה ארוכה יותר וזה בהחלט יכול לצאת משתלם.

סוג וכמות

יש הבדל בין השכרת ציוד כמו מערכת תאורה והגברה הנחשבת ליקרה באופן יחסי לעומת השכרת אוהלי הצללה, פטריות חימום וכלים להגשת האוכל. גם הכמויות שאנו מזמינים משפיעות באופן ישיר על המחיר. לכן, לפני שמשכירים ציוד, חשוב קודם כל להכין רשימה מסודרת אותה נחלק לפי הקטגוריות הבאות:

  • מפות, מפיות ושאר אביזרי טקסטיל.
  • כלים: כוסות, צלחות, סכו“ם (לפי מנות: מנה ראשונה, עיקרית, קינוח).
  • עיצוב (פרחים, כדים, נרות וכדומה).
  • תאורה והגברה.
  • ציוד נלווה: גנרטור למשל.
  • פתרונות חימום וקירור: מזגנים ניידים, מאווררים, פטריות חימום, אוהלי הצללה.
  • שולחנות וכסאות.

 

רק אחרי שתהיה לכם רשימת ציוד מסודרת עם כתב כמויות וגם (רצוי) חוזה עם חברות הפקה לאירועים, תוכלו לאתר חברה מקצועית המתמחה בהשכרת ציוד לאירועים ולבדוק את הצעת המחיר המשתלמת המותאמת באופן ספיציפי עבור הצרכים שלכם והתקציב העומד ברשותכם.

 

WhatsApp
Facebook
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

חופשה שתחזיר לכם את הבריאות

הרבה מאד אנשים כיום יודעים טוב מאד על הקשר ההדוק שיש בין הגוף והנפש ומבינים את הצורך האמיתי שיש בחופשות ובשבירת השגרה.

פרסום כתבה באתר

100 ש"ח

ויש לך כתבה עם קישור לאתר שלך