עישון בחו"ל – מה מותר, מה אסור?

ניווט מהיר במאמר

עישון בחו"ל הוא מנת חלקם של מטיילים ותיירים רבים. יש הנוהגים לעשן בארץ באופן קבוע ויש מי שנוהג לעשן אך ורק בחו״ל, כאשר הוא נמצא בחופשה עם החברים. הדבר החשוב ביותר בעישון בחו"ל הוא להתעדכן בתקנות המקומיות בדבר העישון בטרם הנסיעה שלכם.

ייתכן ובמקומות מסויימים לא תוכלו לקיים את אותם הרגלי עישון שאתם רגילים לקיים בארץ. כך לדוגמא, בהרבה מאוד מדינות לא ניתן לעשן כלל וכלל במרחב הציבורי אלא רק במקומות הייעודיים לכך, במקומות אחרים לא ניתן לעשן ברחוב, יש מדינות וערים בעולם בהן אסור בתכלית האיסור לזרוק בדלי סיגריות על הרצפה ויש כמובן מקומות שבהם חל איסור מוחלט לעשן מריחואנה, בזמן שבמקומות אחרים מותר. דבר נוסף שחשוב מאוד לבחון בטרם ההגעה שלכם לחו״ל הוא האם מותר לעשן בתחומי המלון או בתחומי החדר שלכם שכן הדבר עלול לגרור קנס כבד.

עישון בחו"ל

 

ליהנות מעישון בחו"ל – ועדיין להסתובב בקלות

בין אביזרי עישון, המאפשרים לנו ליהנות מהטיול שלנו וגם מעישון, ישנו מכשיר האידוי וופורייזר. בעזרת הוופורייזר אנו מאדים את התמציות או החומרים אותם אנו מעשנים בין אם זה טבק, צמחי מרפא או קנאביס. עם מכשיר הוופורייזר, נוכל להסתובב בחו״ל למשך שעות רבות ללא כל צורך בטעינה, ניקוי או החלפה של חלקים במהלך האידוי. בנוסף, מדובר במכשיר קטן, קל ודיסקרטי שנוח מאוד לנשיאה בכיס המכנס, בתיק קטן או בארנק האישי שלנו. ניתן לשלוט בו בקלות יתרה באמצעות מגוון רב של שיטות, בין אם דרך המכשיר עצמו, או דרך אפליקציה ייעודית, המותקנת על גבי הטלפון החכם שלנו ומראה לנו את אחוזי הסוללה, טמפרטורת אידוי התמצית של החומר אותו אנו מאדים ועוד. כל התכונות האלו של הוופורייזר מאפשרות חופשה מרגיעה בכל מקום, גם בחו"ל.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

הוצאות מחייה יומיומיות בחו“ל

שאנחנו מחליטים לצאת לחופשה בחו“ל ומנסים לחשוב על יעד מתאים, להחליט על כמות הימים, תאריכים, לתכנן תקציב לטיול לא פעם עולות שאלות

נופש באיחוד האמירויות

נופש באיחוד האמירויות הוא בשורה עבור ישראלים רבים שחלמו לנסוע ולהגיע לאחת המדינות המרתקות בעולם. מאז שהסכם השלום נחתם, ישראלים רבים רוצים

פרסום כתבה באתר

100 ש"ח

ויש לך כתבה עם קישור לאתר שלך