אביזרי עישון שכל מעשן צריך בנופש שלו

ניווט מהיר במאמר

כאשר יוצאים לחופשה צריך לזכור הרבה מאוד דברים שעלינו לארוז במזוודה וכאלה שעלינו לארוז בתיק האישי. עלינו לארוז מסמכי חובה כמו דרכון, ארנק, רשיון נהיגה, כרטיס אשראי ועוד, אך עלינו לזכור לשים גם דברי יום יום שימושיים בתיק שלנו לפני שיוצאים אל הנופש, בעיקר אם אנחנו מעשנים – קבלו אביזרי עישון שלא כדאי לכם לשכוח בנופש.

 

אביזרי עישון שכדאי לכם לקחת לאי בודד

במידה ואתם מאלה שמעשנים רק בטיולים, או רק כאשר אתם יוצאים עם חברים, סיגריה אלקטרונית חד פעמית היא האביזר המושלם עבורכם. ככה בעצם אתם לא צריכים לדאוג למילוי, לא צריכים לדאוג לנקיון שלה וכאשר היא נגמרת לאחר סביבות ה – 300 שאיפות תוכלו פשוט להשליך אותה לפח בלי יותר מיד דאגות ולחזור לשגרת היום יום שלכם בארץ שלא כוללת עישון. במידה ואתם נוסעים לטיול ארוך של יותר מסוף שבוע לדוגמא מומלץ להצטייד אולי ביותר מסיגריה חד פעמית אחת. לעומת זאת, אם אתם זקוקים לניקוטין שלכם ואתם צופים שתשהו במקומות שהעישון אסור בו, מומלץ להצטייד גם בסוגים של טבק ללעיסה.

הוופורייזר

במידה ואתם משתמשים בוופורייזר שימו לב שאתם אורזים את כל הציוד הנלווה בו אתם משתמשים בחיי היום היום שלכם בתור מעשנים. דבר ראשון עליכם לקחת אתכם מטען לוופורייזר בכדי שלא תמצאו את עצמכם נתקעים עם וופורייזר שלא יכול לעבוד. מעבר לכך, קחו אתכם את ערכת הניקוי שלכם שכן אם תמצאו את עצמכם עם מעט זמן פנוי בטיסה אל החופש שלכם, זהו בהחלט זמן לא רע לנקות אותו כיוון שאתם ממילא לא יכולים להשתמש בו. דבר נוסף שכדאי לא לשכוח בדרך אל כל חופשה מרגיעה הוא ערכת מילוי של המילוי החביב עליכם לוופורייזר במידה ונגמר לכם המילוי שלו. ערכו רשימה קטנה ערב לפני הנסיעה לנופש של כל הדברים הללו שאסור לכם לשכוח בשביל להבטיח שהחופשה שלכם תתחיל ברגיל ימין.

WhatsApp
Facebook
Twitter

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

100 ש"ח

ויש לך כתבה עם קישור לאתר שלך