כך תתמודדו עם חרדה חברתית באירועים גדולים

ניווט מהיר במאמר

אנשים רבים נוטים לבלבל בין ביישנות כשהם נמצאים בין הרבה אנשים, למשל באירוע, לבין חרדה חברתית באירועים. יש הבדל מאוד גדול. בשונה מאנשים ביישנים המתקשים להיפתח במקומות או סיטואציות שהם לא מכירים או ליד אנשים החדשים להם, חרדה חברתית היא פחד מופרז, פחד עוצמתי. כלומר מדובר במצב שבו האדם שחוה אותו מרגיש שהוא לא מסוגל להתמודד עם הסיטואציה ולכן מלכתחילה הוא נמנע ממנה. אנשים עם חרדה חברתית חוששים לגבי איך הסביבה תתפוס אותם, הם מרגישים מצוקה מביקורת שלא תמיד קיימת והם חוששים לדבר עם אנשים או להציג את עצמכם בפומבי.

 

מתמודדים עם חרדה חברתית באירועים? צמחי מרפא לשירותכם

יש כל מיני צמחי מרפא אשר יכולים לסייע לנו להתמודד עם תסמינים ומצבים הקשורים לחרדות ופחדים באופן כללי וחרדה חברתית באופן ספציפי. אחד הצמחים הללו נקרא היפרקום המכונה בעברית פרא. הצמח מסייע לדכא פעילות של אנזים המכונה MAO ומגביר את הפעילות של הסרטונין והדופמין בהפחתת התסמינים הכוללים בין השאר פחד להימצא בחדר סגור עם אחרים, פחד מדיבור עם אנשים עם סמכות, פחד לעשות שימוש בשירותים ציבוריים ועוד.

מה עוד אפשר לעשות?

החיים שלנו מלאים באירועים. קטנים, גדולים, חלקם עם אנשים שאנחנו מכירים וחלקם גם לא. אירועים הקשורים לעבודה שלנו כמו כנסים, תערוכות או השקות, אירועים פרטיים כמו חתונות ובר מצוות.

אין ספק כי אנשים הסובלים מחרדה חברתית נמצאים בסיאטוציה הפוגעת באיכות החיים שלהם משום שאנחנו מטבענו יצורים חברתיים. הנחיה מושכלת, מתן כוח לגוף ולנפש בעזרת צמחי מרפא ובעזרת שיטות ריפוי אחרות כמו מגע, תרפיה, שיטות טיפוליות התנהגותיות מסייעים לטפל בבעיה ולהחזיר הן את הגוף והן את הנפש לאיזון. השילוב בין טיפול אצל איש מקצוע לבין טיפול באמצעות צמחי מרפא נמצא יעיל ואפקטיבי במצבים רבים.

WhatsApp
Facebook
Twitter

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

100 ש"ח

ויש לך כתבה עם קישור לאתר שלך