ציוד הגברה לאירועים – מגבירים את הווליום

ניווט מהיר במאמר

ציוד הגברה לכל אירוע

ציוד הגברה הוא חלק ממערכת הגברה אותה אנו משלבים בסוגים שונים של אירועים. יש כל מיני סוגים של הגברה לאירועים.
את ציוד ההגברה נהוג להתאים לפי סוג האירוע, גודל החלל, כמות האנשים המוזמנים לאירועים וכמובן הצרכים שלנו מהאירוע. למשל, יש הבדל בין כנס או תערוכה לבין אירוע כמו חתונה או מסיבת חינה.

 

דוגמאות לציוד הגברה

בידוריות, מיקרופון אלחוטי, מערכות כריזה, מגברי אוזניות, ציוד לאולפן, רמקולים, כרטיסי קול, מערכת מדונה אלחוטית, מיקסרים דיגיטליים, אלו ועוד מהווים חלק ממוצרי הגברה למופעים.

 

איך אני אדע לאיזה ציוד אני זקוק?

ובכן, בשלב הראשון כדאי לעשות סקר שוק קצר ולהבין מה התפקיד של כל מכשיר. במידה ומדובר באירוע בסדר גודל גדול, אליו מוזמנים כמות גדולה של אנשים והעלות שלו גבוהה יחסית, אנו ממליצים להתייעץ עם איש סאונד מומחה שיוכל להכווין אותנו ולסייע לנו בהתאמת ציוד ההגברה שיתן מענה מושלם לצרכים שלנו.

לאילו מטרות יש צורך בציוד הגברה?

  1. באולמות נאומים, הרצאות, כנסים, מופעים
  2. אירועים עם אופי מוזיקלי
  3. תערוכות ענק
  4. כנסים – מערכת הגברה לכנס

 

 

ציוד הגברה לאירועים – מאיפה מזמינים?

זה מאוד תלוי באיזה אירוע אתם מפיקים. במידה ומדובר ביום הולדת בחצר או בבית, בהחלט תוכלו ללכת על מגבר פשוט או אפילו על בידורית שיש בתוכה כבר מגבר משולב. תוכלו לחסוך כך זמן רב והתעסקות ולקבל מענה מלא לכל צרכי האירוע. לעומת זאת, אם מדובר באירוע המכיל כמות גדולה של משתתפים כגון הפקת אירוע עסקי, הדורש ארגון מסיבי כמו חתונה, כנס, תערוכה וכדומה, אתם זקוקים למערכת הגברה קצת יותר רצינית ולכן מומלץ מאוד במקרה כזה להתייעץ עם חברה מקצועית המתמחה במגברים לאירועים, רמקולים ושאר מערכות ואביזרי הגברה. הרבה פעמים חברות העוסקות בתחום ההגברה משלבות גם את תחום התאורה ואז אפשר לשלב בין שני התחומים הללו.

 

 

WhatsApp
Facebook
Twitter

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

100 ש"ח

ויש לך כתבה עם קישור לאתר שלך