שלבים בתכנון חופשה משפחתית בצפון

ניווט מהיר במאמר

מרגישים שאתם חנוקים? שהשגרה שוחקת אתכם? חייבים לנשום אוויר פסגות, לראות נופים, להתנתק מכל? חופש בישראל כגון חופשה משפחתית בצפון היא בדיוק מה שאתם צריכים כדי לחזור הביתה עם אנרגיות חדשות.

 

שלב ראשון – חופשה משפחתית או מורחבת או עם חברים?

בשלב הראשון בארגון חופשה משפחתית בצפון קודם כל עליכם להחליט האם בא לכם לנסוע לבד במידה זה אכן מתאפשר, או שזו הולכת להיות חופשה עם הילדים. תתפלאו, אבל אם מתכננים את החופשה כמו שצריך, שילוב בין נחת לפעילויות לכולם, לנסוע עם הילדים יכול להיות כמו מסע קסום של חוויות. לאחר מכן כדאי להחליט האם בא לכם לנסוע עם חברים או כמה קבוצות של חברים או עם המשפחה או רק אתם עם הילדים שלכם.

 

שלב שני קובעים תאריך

הדבר הכי חשוב בחופשה הוא לסגור סופ“ש, חג או תאריך אחר שמתאים לכם. מניסיון, שווה לתת שתי אופציות לכולם וללכת על שלרוב הכי נוח.

שלב שלישי בוחרים מקום

יש כל כך הרבה יעדים בישראל ומקומות שאפשר לנסוע אליהם בצפון החל מהרמה הצפונית, דרך צפון רמת הגולן, אזור הגליל המערבי או הכינרת.

 

בוחרים את אופיה של חופשה משפחתית בצפון

מה בא לכם? מלון מפנק? צימרים? אולי חופשה בקרוואנים, או אפילו קמפינג?

 

לאחר שסגרתם את כל הפרטים היבשים זה הזמן לחשוב איך נוסעים ומה כל אחד מביא. שווה להתארגן על ציוד מקצועי, בעיקר אם זו חופשת קמפינג, לחלק ביניכם את המשימות, להביא בשרים, ירקות ואוכל נוסף כדי שתוכלו להכין על האש ולדאוג לאוכל שגם מחבר ומגבש את כולם, וגם זו הזדמנות נפלאה לבשל בטבע בתנאי שטח מה שמלמד את הילדים המון דברים טובים על עצמאות למשל.

מתלבטים בין חופשה צפונית או דרומית? קיראו גם על צימרים בערבה.

WhatsApp
Facebook
Twitter

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

פרסום כתבה באתר

100 ש"ח

ויש לך כתבה עם קישור לאתר שלך