יום גיבוש לעובדים – למה זה חשוב?

ניווט מהיר במאמר

בשנים האחרונות, ארגון יום גיבוש לעובדים הפך לנורמה מקובלת כמעט בכל חברה או ארגון, ללא קשר לתחום העיסוק ולמספר העובדים המועסקים בו. מנהלים רבים, ומי שעובד במחלקות של רווחת העובד ומשאבי אנוש, יודעים ומבינים את הערך המוסף של ימי גיבוש, ואת חיזוק הקשר שימים אלה מביאים איתם. לכן, חלק מהותי מהתקציב השנתי של מקום העבודה מוקדש לארגון יום גיבוש אחד לפחות בכל שנה. עם הזמן, יש לחשוב על רעיונות מקוריים, המתאימים כפעילויות גיבוש. המזל הוא, שיש כיום לא מעט אפשרויות.

יחד עם זאת, חשוב מאד להבין ולקחת בחשבון כי הפעילות חייבת להתאים לרובם הגדול של העובדים, אם לא לכולם. בשל כך, יש עבודת חשיבה לפני שמחליטים על המועד ועל אופי הפעילות. ברוב המקרים יהיה זה טיול, סיור עם הסבר במקום מיוחד, ארוחה במסעדה, הרצאה או סדנה. כמובן שאפשר יהיה להחליט אם העובדים מגיעים בעצמם, או נוסעים ביחד באוטובוס, אם הגיבוש יכול לכלול לינה ובעצם – כל האפשרויות פתוחות וקיימות. לתכנון נכון של יום גיבוש מוצלח, כדאי להיעזר בחברות המתמחות בהפקות אירועים, כגון eventiko.co.il.

יום גיבוש לעובדים

למה, בעצם, להשקיע ביום גיבוש לעובדים?

יש חשיבות גבוהה בארגון יום גיבוש לעובדים. העובדים רואים שלהנהלה חשוב מאוד, כי דואגים לרווחתם האישית ומוכנים לוותר על יום עבודה אחד לטובת אוורור הגוף והנפש. מדובר ביום שכל כולו מוקדש לעובדים, כך שכל אחד מהם ייהנה לאחר מכן להסתובב במסדרונות, להיפגש עם עובדים שהכיר ביום הגיבוש ואין לו קשר ישיר איתם ביומיום. כך תיווצר הכרות מעמיקה יותר בין כל העובדים והאווירה תהיה חיובית, טובה ונעימה. כאשר העובדים יודעים שלהנהלה אכפת מהם ודואגים להם – התפוקה המקצועית שלהם תעלה, הם ישמחו לתרום ולתת מעצמם יותר וירגישו קשר חזק למקום העבודה כל יום מחדש.

שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ניווט מהיר

הנקראים ביותר

חופשה שתחזיר לכם את הבריאות

הרבה מאד אנשים כיום יודעים טוב מאד על הקשר ההדוק שיש בין הגוף והנפש ומבינים את הצורך האמיתי שיש בחופשות ובשבירת השגרה.

הטרנדים החמים לאירועים בשנת 2022

תחום האירועים עבר שינויים משמעותיים בשנים האחרונות.  השינויים באים לידי ביטוי במגוון של היבטים כמו למשל מעבר למתחמי אירועים אקסקלוסיביים לצד העדפה

פרסום כתבה באתר

100 ש"ח

ויש לך כתבה עם קישור לאתר שלך